Wandal z Tarnowa czuje się bezkarnie? W mieście pojawiły się kolejne napisy pełne wulgaryzmów

  • 03.05.2021, 16:29
  • Redakcja
Wandal z Tarnowa czuje się bezkarnie? W mieście pojawiły się kolejne napisy…
Najpierw wulgarny tekst pojawił się na budynku urzędu miasta Tarnowa przy ul. Mickiewicza 2. Wandal czerwonym sprayem napisał "politycy to k****". Bazgroł został zauważony w środowy poranek niecałe dwa tygodnie temu (dokładnie 21 kwietnia). Od razu wzbudził sporo emocji w mieszkańcach miasta, oburzył urzędników i polityków. Ten napis szybko został usunięty. Obecnie nie ma już po nim śladu.

Wszystko na to wskazuje, że autor niecenzuralnego napisu na budynku magistratu czuje się bezkarny, bo w dniu 2 maja pojawił się kolejny obraźliwy tekst. Wandal umieścił go na elewacji kamienicy mieszczącej się na rogu al. Solidarności i ul. Kikowskiej. Tym razem na budynku pomarańczowym sprayem wymalowany został napis skierowany do jednej z tarnowskich redakcji.

Na kolejny akt wandalizmu nie trzeba było długo czekać – w nocy z 2/3 maja powstał kolejny pełen wulgaryzmów tekst – tym razem na obiekcie handlowym na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Krakowskiej. Obraźliwy napis został już usunięty. Zdjęcie, którym dysponujemy otrzymaliśmy od naszych widzów. 

Wandalowi grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe