Czy będzie referendum odnośnie odwołania Prezydenta Tarnowa? M. Ciesielczyk liczy na mobilizację radnych w podjęciu tej decyzji

  • 03.09.2020, 13:21
  • Zbigniew Filar
marek_ciesielczyk_2020_09_03_v2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Marek Ciesielczyk, Radny Rady Miejskiej w Tarnowie w programie "Raport regionu"

Zbigniew Filar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oxymoron
Oxymoron Wczoraj, 16:28
Ha..ha..ha... Ciesielczyk do łopaty! radny, bezradny,!
Jola
Jola 14.09.2020, 19:44
Panie Marku. proszę podpisywać się własnym imieniem i nazwiskiem. Przypomnieć pana historię: https://progressforpoland.org/… ?
Oxymoron
Oxymoron Wczoraj, 16:30
przestępca radnym?!?? Jego miejsce w pace!niej by wtedy szkodził Tarnowowi.
Ciepiela to rzeczywiście najgorszy prezydent
Ciepiela to rzeczywiście najgorszy prezydent 05.09.2020, 06:45
Żałosny ten Ciepiela. Chwali się , że Tarnów dostał jakis dyplom za budowę hali sportowej, a faktycznie, jak pisze Baniowy Tarnów, zapłacił za ten dyplom
Precz z Ciesielczykiem
Precz z Ciesielczykiem Wczoraj, 16:40
Ciesielczyk.. nigdy tyle nie zrobisz dla Tarnowa i nie osiągniesz co Pan Prezydent Ciepiela. Daj sobie spokój z tymi żenującymi wpisami 😁
Wiola
Wiola 14.09.2020, 19:45
Panie Marku. proszę podpisywać się własnym imieniem i nazwiskiem. Przypomnieć pana historię: https://progressforpoland.org/… ?
Odwolać Ciepielę
Odwolać Ciepielę 04.09.2020, 15:08
Ciepiela to destruktor. Niszczy Tarnów. Im szybciej zostanie odwołany, tym lepiej.
Tarnowak
Tarnowak Wczoraj, 16:32
Ciesielczyk to destruktor!! I nie ma pomysłu na siebie w Radzie! Odwołać go!!
Oxymorontar
Oxymorontar 04.09.2020, 12:19
Dr Destruktor .. byle niszczyć!!
Ciepiela musi odejść
Ciepiela musi odejść 03.09.2020, 14:06
Przynajmniej jeden radny Ciesielczyk punktuje tego nieudacznika Prezydenta Ciepielę. Tak trzymać Panie doktorze! Pomożemy w zbieraniu podpisów, jak radni stchórzą.
Won
Won Wczoraj, 16:34
Odwołać tego nieudacznika i szkodnika Ciesielczyka
Radi
Radi 14.09.2020, 19:44
doktór prosze podpisywać się imieniem i nazwiskiem.
Xxx
Xxx 03.09.2020, 14:45
Też tak myślę. Ten człowiek już pokazał przykład partactwa i nieudacznictwa.
Dość pieniactwu
Dość pieniactwu Wczoraj, 16:36
Ciesielczyk do odwołania. Co zrobił dla Tarnowa poza ośmieszaniem go. Umie tylko niszczyć. Kierownik nieudacznik w Domu Polonii. Pieniacz w Radzie Miasta.

Pozostałe