Żabno. Remonty dróg w Ilkowicach i Niedomicach na finiszu, kolejne rozpoczną się niebawem

  • 28.04.2020, 12:40
  • Natalia Tryba
tar-2020-04-28_remontygot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Województwo Małopolskie opublikowało listę zadań, które uzyskały pozytywną opinię i zostały dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych. Wśród nich znalazły się drogi w gminie Żabno. Modernizację dwóch rozpoczęto w ubiegłym roku. Chodzi o ulicę Partyzantów w Ilkowicach i Wyspiańskiego w Niedomicach.

Kolejna z dróg, której remont zaplanowano na 2020 rok to ul. Mostowa w Żabnie.

Szczegóły w materiale wideo.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Radny Robert TRyba
Radny Robert TRyba 28.04.2020, 19:23
Patrząc na TE ULICE należy pamiętać że za budżetem przewidującym środki na te remonty nie głosowali Radni z Ilkowic i Niedomic oraz część Radnych Żabna,wyniki głosowania na stronie internetowej.Dlatego podziękowania dla Pani Burmistrz i Radnych którzy stanęli na wysokości zadania i zagłosowali za tym budżetem.Podziękowania dla PANI burmistrz za pozyskanie tych dotacji.BRAWO

Pozostałe