Adrian Zandberg w Tarnowie. Razem chce skrócenia czasu pracy

  • 23.05.2018, 08:54
  • Zbigniew Filar
ttv-2018-05-23-adrian_zandberg_w_tarnowie.mp4
Adrian Zandberg odwiedził Tarnów na zaproszenie tarnowskiego okręgu Razem. Wizyta lidera partii związana jest z akcja zbierania podpisów w całym kraju pod propozycją skrócenia czasu pracy do 35 godzin tygodniowo, czyli 7 godzin dziennie.

Partia Razem stworzyła obywatelski projekt ustawy, teraz zbiera podpisy. Zgodnie z prawem, trzeba ich 100 tysięcy, by móc przekazać ustawę do Sejmu

Swój pomysł skrócenia dnia pracy Partia Razem popiera przykładami z innych europejskich państw, gdzie takie rozwiązanie już działa. Przede wszystkim za przykład podaje Francję, gdzie tygodniowy czas pracy wynosi właśnie 35 godzin.

Zbigniew Filar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe