Pierwsze trojaczki w gminne Tuchów!

  • 04.09.2019, 20:32
  • UMT TUCHÓW / fot. Facebook
Pierwsze trojaczki w gminne Tuchów!

Państwo Monika i Krzysztof Piątek z Dąbrówki Tuchowskiej zostali szczęśliwymi rodzicami trojaczków. Filip, Zuzia i Szymon przyszli na świat 29 lipca br. w Krakowie. To pierwsze w historii trojaczki w gminie Tuchów!

Pierwsze tygodnie życia maleństwa spędziły w inkubatorach. Obecnie przebywają już w swoim rodzinnym domu w Dąbrówce Tuchowskiej. Chociaż trojaczki to niewątpliwie potrójne szczęście, to również potrójne obowiązki i wydatki. Burmistrz Tuchowa zakupiła dla trójki nowych mieszkańców gminy Tuchów łóżeczka wraz z niezbędnymi materacami i pościelą.
Narodziny trojaczków to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w rodzinie Państwa Piątków, ale również dla całej lokalnej społeczności. We wtorek 3 września burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek wraz z sołtysem Dąbrówki Tuchowskiej Jarosławem Hudyką i radnym Grzegorzem Borgulą odwiedzili trojaczki. Burmistrz życzyła im zdrowia, a rodzicom dużo wytrwałości i wielkiej radości ze swoich pociech. Do życzeń dołączyli się sołtys i radny, którzy przygotowali swoje podarunki dla młodych mieszkańców Dąbrówki Tuchowskiej.

Codzienna opieka nad trojaczkami to wiele obowiązków, jak również wydatków. Jeśli ktoś odczuwa potrzebę wsparcia rodziny, to zachęcamy do kontaktu z Urzędem Miejskim w Tuchowie: tel. 14 6525 474 w. 65 lub 58.

UMT TUCHÓW / fot. Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krystian
Krystian 05.09.2019, 07:36
To nie prawda że pierwsze!!! Ponieważ w 2015 -2016 urodziły sie już trojaczki;) w gminie Tuchów!!

Pozostałe