Błękitni 1947 Tarnów wrócili do treningów

  • 05.07.2019, 11:46
  • Admin Admin
Błękitni 1947 Tarnów wrócili do treningów

We wtorek, 2 lipca seniorzy Błękitnych 1947 Tarnów rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Zespół będzie trenował trzy razy w tygodniu pod okiem dotychczasowego trenera Grzegorza Kluby. Do sztabu dołączył również trener przygotowania motorycznego Przemysław Ryguła.


Żeby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek zdecydowaliśmy się na zwiększenie liczby treningów do trzech w czasie trwania okresu przygotowawczego. Cieszę się również, że do sztabu trenerskiego dołączył trener od przygotowania motorycznego. – mówi prezes klubu Paweł Holcman.

 

W trakcie okresu przygotowawczego zespół Błękitnych rozegra osiem gier kontrolnych. Zmagania
w tarnowskiej B-Klasie rozpoczną się w połowie sierpnia.

- Aktualnie trenuje z nami około 25-26 zawodników. Dopiero zaczęliśmy przygotowania, więc zobaczymy w najbliższych tygodniach, ktoz nami zostanie. Mamy 6 tygodni, aby dobrze się przygotować do ligi i wyselekcjonować kadrę, która będzie prezentowała wyższą jakość w porównaniu do poprzedniego sezonu. – mówi trener Grzegorz Kluba.

Zespół w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki na czwartym miejscu. Celami na nowy sezon jest niezmiennie awans drużyny do A-Klasy.

- Koncentrujemy się na tym, żeby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek – stąd dodatkowy trening i trener od przygotowania motorycznego. Później krok po kroku będziemy chcieli się zbliżać do celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej. – mówi Paweł Holcman.

W klubie funkcjonuje również szkółka piłkarska, w której trenuje 120 dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Dzieci trenują pod okiem wykwalifikowanych trenerów z licencjami UEFA. Treningi odbywają się również podczas wakacji. - Mamy cały czas otwarty nabór do szkółki, więc zapraszamy do rozpoczęcia treningów piłkarskich właśnie u nas. - zachęca Paweł Holcman.

 

Informacje o wydarzeniach w klubie można znaleźć na:

- oficjalnej stronie klubowej http://blekitnitarnow.pl

- oficjalnym fanpage’u na facebooku: https://www.facebook.com/blekitnitarnow/

Admin Admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe