Święto Drzewiarza i Leśnika w Gminie Ryglice

  • 23.06.2019, 18:44 (aktualizacja 23.06.2019, 18:57)
  • Mariola Wadas
2019-06-23-_ryglice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wystawy wyrobów z drewna, degustacja potraw regionalnych czy warsztaty wicia sobótkowych wianków. To tylko nieliczne atrakcje z jakich mogli skorzystać mieszkańcy Gminy Ryglice podczas Święta Drzewiarza i Leśnika. Tematem przewodnim imprezy był las, drewno i wyroby z nim związane.

Uczestnicy mogli zobaczyć bogaty program artystyczny, ale także skorzystać ze stoisk, gdzie prezentowane były m.in wyroby drewniane, koronkowe, wianki czy wystawy twórczości ludowej i artystycznej. Dla najmłodszych natomiast przygotowano wiele konkursów, plac zabaw oraz małą gastronomię. Jak co roku podczas imprezy nie zabrakło prezentacji potraw regionalnych i tradycyjnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Ryglice.


Wydarzenie to co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Głównymi organizatorami są Gmina Ryglice i Nadleśnictwo Gromnik, przy współpracy z rzemieślnikami i mieszkańcami gminy.

Mariola Wadas
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe