Prezydent Tarnowa szuka oszczędności w budżecie miasta. Czy radni "zamrożą" inwestycje?

  • 14.03.2019, 13:11
  • Zbigniew Filar
Zbigniew Kajpus inwestycje do zamrażalki
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zbigniew Kajpus, Radny Rady Miejskiej w Tarnowie, PO, klub radnych Koalicja Obywatelska gościem programu "Raport regionu"

W 2019 r., radni miejscy mają ciężki orzech do zgryzienia, muszą znaleźć oszczędności w budżecie. Z zapowiedzi radnych Koalicji Obywatelskiej mówi się o "zamrożeniu" inwestycji, które w budżecie zostały zaplanowane ale jeszcze nie rozpoczęte. Natomiast Nasze Miasto Tarnów proponuje inne rozwiązania. Napięta sytuacja w radzie może również doprowadzić do destabilizacji podpisanego porozumienia o  współpracy KO z NMT, czy do tego  dojdzie? Pokażą najbliższe tygodnie!

Mimo to jest dobra informacja dla mieszkańców, miasto przeznaczyło dotację z budżetu na programy ekologiczne. Jest to program pilotażowy - podkreślił Zbigniew Kajpus.

 

Zbigniew Filar
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe