Kto zawinił podczas kolizji na Zamkowej? Sprawa znów trafiła do sądu

  • 9.11.2018, 18:12 (aktualizacja 09.11.2018 18:32)
Kto zawinił podczas kolizji na Zamkowej? Sprawa znów trafiła do sądu
W pierwszej instancji sąd uznał, że to pan Sławomir jest winny przyczynienia się do spowodowania kolizji. Nie wziął przy tym pod uwagę opinii powołanego biegłego, która wyraźnie wskazywała na to że może być inaczej. Teraz sprawa trafiła do sądu apelacyjnego.

Dodajmy, że według ustaleń pana Sławomira i jego adwokata, jak dotąd kierujący motorowerem,który wjechał w motor naszego rozmówcy, nie poniósł żadnej odpowiedzialności w związku z zaistniałą kolizją.

 

Zobacz też nasz materiał z sierpnia pt. Kto winny kolizji na ul. Zamkowej?

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leszko Sławomir
Leszko Sławomir 18.11.2018, 06:40
https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/1299,piraci-drogowi-zmora-mieszkancow-zamkowej-nikt-obc
Mieszkaniec Zamkowej
Mieszkaniec Zamkowej 10.11.2018, 15:37
Potwierdzam, młody zawinił jadąc bez prawka, ale gdyby gość potrafił się zachować w ruchu drogowym nie byłoby wypadku. Skoro zobaczył w lusterku ze jedzie szybko, dlaczego zaczął skręcać? Na egzaminie uczą, najpierw lusterko>kierunkowskaz>lusterk>skręcamy. Pan najwyrazniej szuka atencji i wybronienia ze swojej wintu. Tfu.
R
R Wczoraj, 17:40
@ Mieszkaniec Zamkowej - piszesz: "Skoro zobaczył w lusterku ze jedzie szybko, dlaczego zaczął skręcać?" Czyli wg ciebie, gdy jadę drogą i chcę wykonać skręt w przecznicę, a zobaczę, że jakiś furiat jedzie za mną z daleka, to mam potulnie pominąć przecznicę, w jaką chciałem skręcić i jechać objazdem? To jadący z tyłu nie może zabierać się za wyprzedzanie na skrzyżowaniu! I ty piszesz o egzaminach na PJ? Litości znawco...
Leszko
Leszko 18.11.2018, 06:48
Jak kogoś wodzi po całej drodze to nie mozna przewidzieć jego toru jazdy!
Nie tylko w lusterku go widzialem ale przez ramie bo tak ktoś kto ma prawo jazdy właśnie robi a ktos kto nie ma prawka to jedzie ile fabryka dała i łamie wszystkie przepisy jakie są tylko możliwe do złamania. I potem szukają zeby zwalić winę na kogoś kto ani jednego przepusu nie złamał
Sławomir Leszko
Sławomir Leszko 10.11.2018, 20:47
Zatrzymanie sie na drodze nie jest błędem ani wykroczeniem!
Każdy jadą z tyłu jesli ma prawo jazdy nie może udeżyć w pojazd przed nim chyba ze nowe prawo sąd jak widać wymyślił i teraz bedziemy mogli okazyjnie rozwalać gości ktorzy zatrzymią sie przed nami bo nie bedzie nasza wina
Obserwator
Obserwator 10.11.2018, 17:01
Ogladnij ze zrozumieniem a później pisz .Jak mógł go zobaczyć w lusterku skoro już skręcił był na lewym pasie .Małolat nie mógł wyprzedzać bo to skrzyżowanie. Małolat od początku powinien odpowiadac za spowodowanie wypadku ale ma rodzinę w Policji i mieszali w sprawie aż włozyli na minę Policjanta i Sedziego.
mieskzaniec zamkowej
mieskzaniec zamkowej 10.11.2018, 15:38
oczywiscie piszać "gość" mam na mysli Sławomira ;)
To Ja
To Ja 10.11.2018, 13:34
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-05/jechal-bez-uprawnien-i-za-szybko-za-wypadek-odpowie-poszkodowany-kierowca/
Obserwator
Obserwator 9.11.2018, 20:32
Małolat ma rodzinę na Policji ale niestety wtopił narobił problemów ojcu a z Policji głowa poleci że nie złożyli do Sądu wniosku o ukaranie małolata. Ale mi przykro ....
Xxx
Xxx 9.11.2018, 20:29
Jakim prawem tablice rejestracyjne nie są zakryte?
D
D 2 dni temu, 17:58
Tablice rejestracyjne nie są "danymi osobowymi" i jako takie mogą być filmowane i fotografowane w przestrzeni publicznej.
Somsiad
Somsiad 9.11.2018, 20:21
A może pan Sławomir ścigał się na ulicy Zamkowej z drugim motocyklistą? Nieraz widuję się go jeżdżącego ze znaczną prędkością na ulicy Zamkowej i na okolicznych ulicach. Zawsze winny się tłumaczy :)
Dyskotekowicz
Dyskotekowicz 9.11.2018, 21:08
Odpowiedz uzyskasz na następnej rozprawie. Przez takie zachowanie Tarnowskiej Policji ucierpiał wizerunek Tarnowskiego Sądu. A Policja kompromituje sie koleny raz .W telewizji ogolnopolskej w ciągu tygodnia pokazane dwie wtopy Tarnowskich Policji .
Szczerze mieszkanka
Szczerze mieszkanka 9.11.2018, 19:35
I znowu wasza rodzina w roli głównej. Dlaczego chcecie zgnoić tego biednego chłopaka? Tak zrobił źle jadąc bez prawa jazdy. Ale to pan przeciął mu drogę, to Pana wina i jeśli Pan nie umie jeździć to lepiej prawo jazdy wyrzucić a samochód lub inny pojazd śladowy zostawić w garażu. :)
Czego wy chcecie? Pieniędzy? Sławy? Bo raczej nie "sprawiedliwości". :) Mam nadzieję, że dostaniecie po 4 literach za to co robicie. Dziękuję i pozdrawiam jak zawsze.
Ps. Młody trzymaj się ! Jesteśmy z tobą.
Sławomir Leszko
Sławomir Leszko 12.11.2018, 19:57
Pani komentaż pokazuje pani skrajną głupotę nie odpowiedzialnych rodziców.
Jazda dziecka na motorze crosowym po drodze osiedlowej gdzie 30 km/h to maksymalna dopuszczona predkość?!
Swiadek zeznał ze musiał jechać conajmniej 80km/h.
Nieletniemu zatrzymał sie licznik na 30 zeznawał ze hamował tylko na jedenym hamulcem przednim i w oparciu o jego zeznania biegly wyliczył ze musiał jechać z predkoscią conajmniej 44km/h małolat zeznał ze jechał 50hm/h ze widział ze sie zatrzymałem wiec jesli ktoś jeszcze uważa że to ja ponoszę winę zapraszam do otwartej dyskusji nie inkognito bo to może pisać ten skorumpowany milicjant.
Bo nikt normalny by sobie nie pozwolił na taki komentaż.
A gdyby miał prawo jazdy małolat to wiedziałby jak sie zachować na drodze ze jezeli ktoś przekracza dozwolomą predkość to sam sie naraza na niebespieczeństwo!
Ze jesli ktoś na skrzyżowaniu sie zatrzyma przed nim to nie może w niego wjechać!
Jeśli bedzie trzeba to sprawa trafi do Strasburga.
Uczciwy
Uczciwy 10.11.2018, 09:50
Młody trzymaj sie niestety sprawiedliwość Cię dopadnie .Rodzina w Policji to za mało aby ukrecić łeb sprawie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 9.11.2018, 20:45
Niestety układy nie pomogły. Policja wsadziła na minę sedziego Hennicha .A pozatym kolejna wtopa Tarnowskiej Policji. Brawo dla Adwokatka Wojciecha Wolskiego zrobił dobrą robotę. Gratulacje

Pozostałe