×

Kto finansuje biuletyn wyborczy Pana Ciesielczyka? - zastanawia się Tomasz Olszówka

  • 14.10.2018, 09:00
  • Zbigniew Filar
Tomasz olszówka kto finansuje ciesielczyka
Tomasz Olszówka kandydat na Prezydenta Tarnowa gościem programu "Raport regionu"

KWW "Nasze Miasto Tarnów" Tomasza Olszówki postawiło na kampanię bezpośrednią, jak sam mówi spotykają się z mieszkańcami i rozmawiają o problemach Tarnowa.

Zbigniew Filar
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jozef z Krzyza
Jozef z Krzyza 16.10.2018, 05:53
Bardzo dobrze, ze Ciesielczyk demaskuje marnych politykow i ich wady. Mial racje kiedys jeden z dziennikarzy, ktory napisal, ze gdyby w Tarnowie nie bylo Ciesielczyka, to trzeba by go wymyslic.
Roman
Roman 15.10.2018, 12:04
tak na margnesie , panie Ciepielczyk sciagaj pan swoje marne plakaciki z tablic pogrzebowych .... marnie to wydlada jak kandydat klepsydry zaslania....
Myślący wyborca
Myślący wyborca 15.10.2018, 11:28
Oczywistą rzeczą jest, że Ciepielczyk ładuje brudem we wszystkich.
Wiem, że ciężko olać tego typu zaczepki, ale z tym typem nie ma sensu. On się nigdy nie zmieni- zawsze będzie zmieniać sympatię. W zależności, na kogo ma haka, albo kto mu da więcej.
Do przodu Panie Tomaszu!

Marta
Marta 16.10.2018, 06:00
A kto Tobie daje, ze obrazach człowieka?
Czytelnik Zjednoczeni dla Tarnowa
Czytelnik Zjednoczeni dla Tarnowa 15.10.2018, 08:10
A moglby Pan Olszowka podac jeden przyklad nieprawdziwej informacji w miesieczniku Zjednoczeni dla Tarnowa? Czy nieprawda jest, ze w sondazu Gazety Krakowskiej Ciepiela mial 48 % , a Olszowka tylko 8 %, czy nieprawda jest, ze Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Tar. miala zastrzezenia do sposobu sprzedazy tuchowskiego szpitala spolce, ktora teraz kieruje Olszowka, czy nieprawda jest, ze spolka ta nie zostala jako CZT wpisana do sieci NFZ? Wszystko to prawda, co pisze Ciesielczyk i dlatego Olszowka zapewne jest taki nerwowy.
nhyui
nhyui 14.10.2018, 22:17
Ciepiela wziął Ciesielczyka żeby mieć święty spokój podczas kampanii. To że Ciesielczyk pisarz paszkwilowy to Olszówka ma rację. A to że ludzie Olszówki to odświeżenie to sorry ale beka z Kuby Kwaśnego trwa....
Sylwia
Sylwia 14.10.2018, 19:26
Olszowka przedstawia swoje ugrupowanie jako cos swiezego. Przypomnijmy zatem kariere polityczna ludzi Olszowki, Kwasny to wieloletni dzialacz SLD, Gornikiewicz, Zmuda, Zak startowali z list SLD, Barwacz i Wrona to filary Tarnowian Scigaly, ktory siedzi za kratkami. Sama swiezosc !!!!!
Grzesiek
Grzesiek 14.10.2018, 19:19
Zabawne jest , ze Olszowka sam krytykuje kampanie na ulicach, a cale miasto jest zalepione jego, dosc slabymi zreszta graficznie, blibordami. Ciekawe, kto finansuje kampanie Olszowki?
Krzysiek
Krzysiek 14.10.2018, 23:46
Sam sobie ją finansuje :)
Jerzy
Jerzy 14.10.2018, 19:15
Zapewne pan Olszowka zasiadzie na lawie oskarzonych, gdyz jest nieprawda, ze pozew Gemini wplynal do sadu tydzien przed wyborami. Wkrotce pan Olszowka dowie sie w sadzie, kiedy pozew wplynal, jesli nie chcialo mu sie samemu to sprawdzic w sadzie. Przeciez to jest proste.
Krzysiek ze Starowki
Krzysiek ze Starowki 14.10.2018, 15:22
A mnie zastanawia, dlaczego Tarnowska Telewizja puszcza dzien po dniu trzech przedstawicieli komitetu Olszowki, Barwacz, Kwasny i sam Olszowka. Czyzby Olszowka finansowal Telewizje?
Zbigniew Filar
Zbigniew Filar 16.10.2018, 16:44
Jesteśmy telewizją komercyjną, każdego zapraszamy do współpracy
PrO
PrO 15.10.2018, 10:49
Sam PiS źle, Olszówka jeszcze gorzej... chcą przychodzą... mają coś do powiedzenia mówią... Panie Krzyśku a może inni nie mają nic do powiedzenia, może im wystarczy wisieć na płatach bo jak już o merytoryczną wypowiedź chodzi to kiepskawo ;)
Lukasz prawnik
Lukasz prawnik 14.10.2018, 15:18
Panie Olszowka, jesli juz w wieku prawie 50 lat zdecydowal sie Pan zaangazowac w polityke, to niech Pan nie klamie, ze Gemini, zlozylo pozew do sadu i zada 7 milionow zl odszkodowania za zakaz rozbudowy przeglosowany przez radnych PiS, tydzien przed wyborami. Niech Pan zada sobie trud i sprawdzi, kiedy pozew wplynal do sadu. Oj nieladnie panie Tomku - Pinokio
Obiektywny
Obiektywny 14.10.2018, 17:02
Temat pozwu "wypłynął" około 8mgo października, wtedy pisała o tym Gazeta Krakowska i RDN (choć chyba wcześniej było jeszcze w Temi) no więc faktycznie masz się czego czepiać bo to 10 (dni przed ciszą wyborczą) a nie tydzień jak to uprościł Olszówka. Dodaj 2 do dwóch: kto odrzucił projekt rozbudowy galerii, kto ostrzegał o pozwie, której partii sprzyja Sonik, to że odmowę dostali 2 lata temu a pozew nagłaśniają właśnie teraz (nie ma znaczenia czy i kiedy wpłynął do sądu tylko kiedy o nim robi się medialny szum).
Przecież dla każdego logicznie myślącego człowieka to jasne, jak słońce że to wyborcza zagrywka..
Wypominasz Olszówce pomyłkę 3 dni a sam dodałeś mu 4 lata. Dla przypomnienia: Koprowski 57 lat, Ciepiela 62 lata, Olszówka 46 lat. Więc jego wiek w tym zestawieniu to atut. Reasumując chciałeś się koniecznie czegoś czepić, i "dowalić" Olszówce ale jak dla mnie wyszło na to, że sam jesteś Pinokio ....
Piotr
Piotr 14.10.2018, 15:44
Pan olszowka ma 40 lat. Ciesielczyk 61 i cale zycie w polityce. Ciesielczyk stosuje stare metody propagandowe znane z tvp z lat 80. Pisze o swoim synu, a sam jedyny tworzy tą gazetke

Pozostałe