Trwa protest przeciw rozbudowie osiedla na Piaskówce. Mieszkańcy ul. Czapskiego zamiast betonu chcą zieleń

  • 12.10.2018, 12:40
  • Wioletta Zarębska
Trwa protest przeciw rozbudowie osiedla na Piaskówce
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wracamy do sprawy mieszkańców ul. Czapskiego. Przypomnijmy, że nie chcą oni zgodzić się na rozbudowę osiedla. Spór jaki prowadzą z magistratem ma ochronić ostatnie tereny zielone w pobliżu ich domów. Jak alarmują mieszkańcy już teraz trudno tam żyć, bo osiedle przypomina jeden wielki prac budowy, dlatego żalą się również że nikt nie zadbał o ich komfort życia.

Mieszkańcy do tarnowskiego magistratu złożyli ponad pół tysiąca wniosków dotyczących zmiany studium zagospodarowania terenu. Zaraz po tym, jak donoszą mieszkańcy, zniknęły trzy drzewa, które miały być pomnikami przyrody. Z tym pytaniem udaliśmy się do Urzędu Miasta Tarnowa

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec Piaskówki
Mieszkaniec Piaskówki 12.10.2018, 21:46
Dla wyjaśnienia, obecni mieszkańcy kupowali mieszkania od dewelopera, a teren ten był Jego własnością, natomiast teren strzelnicy to teren miasta a więc nas wszystkich mieszkańców, My walczymy o zachowanie terenów zielonych dla wszystkich, o parki i ogrody, betonu w Tarnowie jest dość
Matt
Matt 12.10.2018, 21:25
A jak obecni mieszkańcy się tam znaleźli? Czy też budował Krośnie ich domy, czy były tam od zarania dziejów???
Mieszkaniec Czapskiego
Mieszkaniec Czapskiego 12.10.2018, 18:30
Warto zauwazyc, ze w tym okregu Piaskowka z listy Olszowki startuje radna Barwacz. Mimo, ze byla w rzadzacym ugrupowaniu Scigaly, skazanego za korupcje, nie zdolala zamknac smierdzacego wysypiska w Krzyzu, natomiast w tym samym czasie jej maz znalazl niezla prace w miejskich spolkach. Jak Barwacz zostanie znowu radna to zapewne nic nie zrobi dla naszego osiedla przy Czapskiego, tylko maz znajdzie znowu prace.
Mieszkaniec_Czapskiego_P
Mieszkaniec_Czapskiego_P 14.10.2018, 13:41
Tak się składa, że pani Barwacz jako jedna z pierwszych radnych była na odiedlu na wizji lokalnej i oficjalnie popiera pomysł utworzenia na strzelnicy parku. Natomiast ignorancja radnych, którzy w tej sprawie nie zrobili nic, a są kandydatami m.in. z Piaskówki jest pirażająca... Owszem, pofatygowali się i przyjechali lub przyszli na osiedle. Tylko po to, żeby roznieść ulotki wyborcze, że to niby dialog ze społeczeństwem prowadzą i interesują się sprawami mieszkańców..... ?

Pozostałe