Samorządowy absurd w gminie Szerzyny. Radni i wójt nie potrafią się dogadać

  • 9.10.2018, 17:17 (aktualizacja 09.10.2018 19:56)
  • Wioletta Zarębska
Samorządowy absurd w gminie Szerzyny. Radni i wójt nie potrafią się dogadać
Nadal trwa konflikt w radzie gminy Szerzyny. Jak informowaliśmy w już marcu br. z tego powodu zdarza się, że nie odbywają się tam sesje rady gminy. Taki stan rzeczy uniemożliwia podejmowanie jakichkolwiek decyzji przez samorząd.

Taka sytuacja miała miejsce w tym miesiącu. Na dzień 2 października zwołano LX zwyczajną Sesję Rady Gminy. Nie odbyła się ona z przyczyn formalnych, bo obecnych na niej było tylko 5 z 15 radnych. W tej sytuacji przewodniczący wyznaczył kolejny termin sesji. Miała się ona odbyć w dn. 8 października i ... choć obecnych na niej było 14 z 15 radnych, to również to posiedzenie się nie mogło się odbyć. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Kilkanaście minut po publikacji naszego materiału na kanale YouTube gminy Szerzyny pojawiło się oświadczenie wójta Grzegorza Gotfryda. 

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janusz
Janusz 11.10.2018, 09:05
mieszkańcy gminy szerzyn wiedza, że moga zawsze polegać na swoich RADNYCH którzyznaja swoje prawa, prawdziwie zajmują sie życiem ludzi a nie tzw. pokazówkami
ZARADNI
ZARADNI 11.10.2018, 08:57
Jaka ekipa w tle :) ble ble ble nareszcie , ludzie, co słyszymy oddadzą STADION...jestesmy uratowani, mamy stadion!!! a na dodatek... chodzi o to aby ludzie mieli dalej do urzędu....aby wszystko było pod kontrola "jednej grupy "..

Pozostałe