Przywrócą świetność ośrodkowi "Relax" w Łowczówku

  • 05.10.2018, 16:42
  • Wioletta Zarębska
Przywrócą świetność ośrodkowi "Relax" w Łowczówku
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dawny ośrodek "Relax" w Łowczówku będzie wyremontowany. Plany zakładają również zagospodarowanie terenu wokół obiektu sportowo – wypoczynkowego. Na ten cel gmina pozyskała dofinansowanie, które opiewa na ponad 2 mln zł.

To już kolejna inwestycja na terenie gminy, która pozwoli podnieść atrakcyjność turystyczną – dodaje wójt gminy Pleśna. Będzie to kolejne miejsce na pogórzu przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i dla tych którzy odwiedzą gminę. Uchwałę Zarządu Województwa która pozwoli na modernizację obiektu przekazał na ręce wójta Józefa Knapika wicemarszałek województwa małopolskiego Stanisław Sorys.

Wioletta Zarębska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe