Wizyta ministra zdrowia w brzeskim szpitalu

  • 06.09.2018, 17:45 (aktualizacja 06.09.2018, 18:19)
  • Michalina Wolska
tar-2018-09-06-ministerzdrowiaconvert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Minister zdrowia Łukasz Szumowski odwiedził dziś Szpital Powiatowy w Brzesku. Towarzyszyła mu wiceminister Józefa Szczurek-Żelazko-była dyrektor tamtejszego obiektu. Spotkanie miało charakter zapoznawczy z obecną sytuacją szpitali w Polsce, właśnie na przykładzie brzeskiego.

Przy okazji wizyty minister zdrowia opowiada o podpisanym rozporządzeniu o podwyżkach dla rezydentów.

Raport regionu
Raport regionu
Raport regionu
Michalina Wolska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawiedziony
Zawiedziony 09.09.2018, 17:27
Taaa... Przedstawienie jak z okresu głębokiegoPRL-u. Nie było tylko "order, kwiaty, buśka". Przechwałki a rzeczywistość daleka od normalności. Do specjalisty miesiącami się czeka, na zabiegi w tym roku brak miejsc.... To że szpital nie zadłużony to zasługa średniego personelu który pracuje za głodowe pensje. Co z obiecaną podwyzką dla średniego personelu Państwo ministrowie? Kiedyś stara kadra się wyruszy a młodzi idą pracować do innych szpitali w których płacą więcej.

Pozostałe