Spotkanie poetyckie z brzeską artystką Anną Gaudnik

start 14.11.2019 17:00
koniec 14.11.2019 20:00

Lokalizacja: Brzesko, PiMBP w Brzesku

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam 14 listopada o godz. 17:00 do PiMBP w Brzesku na spotkanie poetyckie z brzeską artystką Anną Gaudnik. Odbędzie się ono pod hasłem - Z życia wzięte, czyli: "Z przymrużeniem oka". 

Anna Gaudnik z zawodu jest farmaceutką, związane z tym rozmowy z pacjentami, jak sama twierdzi, są dla niej źródłem refleksji nad życiem i losem człowieka. Inspiracji dostarcza jej także natura - przyroda daje jej przekonanie o pięknie świata, które dostrzeżone w biedronce jest równie ważne jak piękno masywów górskich, ale ponad tym wszystkim jest Człowiek i nieustanne starania o to, by być bliżej niego. 

Oprócz pracy zawodowej, którą kocha, aktywnie działa także jako studentka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Brzesku. W wolnych chwilach pisze wiersze, maluje, zajmuje się grafiką komputerową czy fotografią.  

 

 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.