Gdzie wybrać się na wycieczkę jednodniową?

  • 23.07.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie wybrać się na wycieczkę jednodniową?
Jeśli planujesz rodzinną wycieczkę wraz z pociechami w miejsce, gdzie wspólnie spędzicie niezapomniany dzień, zdecyduj się na wyjazd do Rabkolandu w Małopolsce. Dowiedz się, jakie atrakcje czekają na was w tym wesołym miasteczku.

 

Okres wakacji to najlepszy czas, aby zapewnić dzieciom mnóstwo rozrywki. Jeśli nie dysponujesz dużą ilością czasu i możesz sobie pozwolić jedynie na wyjazd jednodniowy, nie musisz się martwić – wyjazd do Rabkolandu to idealna propozycja na całodzienną wycieczkę.

Niezwykły park rozrywki dla dzieci

Rabkoland https://www.rabkoland.pl/ to wyjątkowe wesołe miasteczko dla dzieci, zlokalizowane w Rabce-Zdroju. Przez wielu fachowców branży parków rozrywki jest uznawane za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w naszym kraju. Opinię tę potwierdzają liczni goście, którzy każdego roku przybywają tłumnie do tego wesołego miasteczka.

Rabkoland gwarantuje znakomitą zabawę dla dzieci i dorosłych. Jest szczególnie polecany dla milusińskich w wieku od 2 do 12 lat, ale mnóstwo atrakcji znajdzie tu dla siebie także starsza młodzież. Na terenie parku znajdują się aktualnie 34 atrakcje, ale równocześnie niewielka powierzchnia w porównaniu do liczby atrakcji sprawia, że wszędzie jest tu blisko.

W wesołym miasteczku na odwiedzających czekają karuzele, rollercoastery, zjeżdżalnie, huśtawki, pontony i łódki. Kompleks jest podzielony na kilka stref o zabawnie brzmiących nazwach, takich jak: Machinarium, Góralsko Dżungla, Wioska Wikingów, Dolina Trzmiela i Cyrk Luna, w których znajdziesz tematyczne atrakcje.

W namiocie cyrkowym możesz wziąć udział w paradzie aut, wybrać się na przejażdżkę cyrkowym pontonem albo zobaczyć swoją „drugą twarz” w Gabinecie Krzywych Luster. Góralsko Dżungla zaprosi Cię na wycieczkę kamiennym pociągiem, opowie fascynujące dzieje Skałuchów i Wieży Duch-Duch, a Plujące Totemy ochłodzą Cię nawet w najgorętszy dzień. W Machinarium znajduje się Wielki Zaginacz Czasoprzestrzeni, stworzony przez góralskiego wynalazcę Krucabombę, który umożliwi Ci zobaczenie zachwycającej panoramy regionu. Znajdziesz tu również Latający Autobus i karuzelę Music Express.

W Wiosce Wikingów poznasz zadziwiającą historię słynnych skandynawskich wojowników, odwiedzisz ich kuźnię oraz zwiedzisz Kopalnię Złota. Dolina Trzmiela to z kolei idealne miejsce dla najmłodszych gości. Znajdziesz tu wszystko to, co małe pszczółki lubią najbardziej: huśtawki, rowerki wodne i koniki Patataj. Na terenie parku odbywają się też regularnie przedstawienia, w tym pokazy magii.

Wycieczki szkolne - Małopolska

Wyjazd do Rabkolandu to świetny pomysł na spędzenie wspólnego dnia z rodziną, ale sprawdzi się także jako wycieczka dla grup szkolnych lub przedszkolnych. Jeśli więc interesują cię wycieczki szkolne jednodniowe https://www.rabkoland.pl/pl/wycieczki-szkolne, Rabkoland to strzał w dziesiątkę. Ogrom atrakcji powoduje, że każde dziecko znajdzie w tym wesołym miasteczku miejsce idealne dla siebie. Co ważne, bilet wstępu upoważnia do całodziennego korzystania z rozmaitych atrakcji, bez limitu wejść np. na daną karuzelę.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: