W Brniu odbył się koncert kameralny w zespole dworsko-parkowym

  • 05.09.2021, 21:28
  • Daria Kurczab
untitled4.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W zespole dworsko-parkowym w Brniu odbył się Koncert kameralny w wykonaniu Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, na który zaprosił Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.

 - W zespole dworsko-parkowym organizujemy koncert kameralny, na którym zagrają Filharmonicy Krakowscy. Jest to kontynuacja naszej umowy z Filharmonią Krakowską, żeby wspólnie organizować koncerty, żeby wspólnie z samorządami otworzyć się na małe samorządy, żeby można było tej kultury wyższej zaznać w naszym regionie - mówił Lesław Wieczorek. 

Zabytkowy dwór w Brniu okazał się doskonałym miejscem do organizacji koncertu.

 -  Klimat oraz akustyka jest bardzo przyjemna, dźwięk dobrze się niesie ładnie, brzmi także przepiękne. Chcę dodać, że zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez publiczność - mówiła Elżbieta Mudlaff.

Dzięki wsparciu Marszałka Województwa Małopolskiego wstęp był bezpłatny.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe