Parkingowe grzechy tarnowian

  • 18.07.2018, 15:57
  • Wioletta Zarębska
tar-2018-07-18-mistrzowieparkowaniatarnowcon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Parkowanie na przejściu dla pieszych, w obrębie skrzyżowania, czy na chodniku. To jak się okazuje tylko niektóre przewinienia karane mandatami w ostatnim czasie w Tarnowie. Straż Miejska od początku roku zanotowała ponad 3 600 interwencji związanych z nieprawidłowym pozostawieniem pojazdów, a co za tym idzie ujawniła ponad 4 000 wykroczeń w zakresie parkowania, z czego ponad 1 200 skończyło się mandatami.

Pomysłowych parkujących wychwytują też sami mieszkańcy Tarnowa i zamiast dzwonić po patrol, który wlepi mandat, napiętnują takie zachowania w inny sposób. Na Facebooku istnieje specjalna grupa Mistrzowie Parkowania Tarnów, gdzie wystarczy wrzucić zdjęcie "kreatywnych" parkujących z odpowiednim opisem miejsca i czasu.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe