Prawie pół miliona z PFRON dla Powiatu Tarnowskiego

  • 17.07.2018, 12:26 (aktualizacja 17.07.2018, 12:40)
  • Paulina Kuczera
tar-2018-07-17-kasnaumowyconvert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 480 tyś.zł dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymał zarząd Powiatu Tarnowskiego w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami".

W ramach zawartej umowy zakupiony zostanie autobus 20-miejscowy do przewozu osób niepełnosprawnych dla SOSW w Zbylitowskiej Górze, dwa 9-miejscowych samochody do przewozu osób niepełnosprawnych dla DPS-ów w Wietrzychowicach oraz Stróżach. To również środki na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych – tworzenie nowych stanowisk; pracy oraz dobudowa windy w Środowiskowym Domu Samopomocy Społecznej w Rzepienniku Biskupim w ramach likwidacji barier architektonicznych.

W uroczystym podpisaniu umów udział wzięli miedzy innymi: Wiceminister Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron oraz Dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON Marta Mordarska.

Paulina Kuczera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nauczyciel
Nauczyciel 18.07.2018, 21:15
Szanowni Państwo - jedno małe sprostowanie i prośba jednocześnie o zmianę w artykule ważnej dla nas - nauczycieli SOSW w Dwudniakach (a do czerwca 2018 w Zbylitowskiej Górze, ) kwestii. Nasz Ośrodek, o którym mowa w artykule mieści się w Dwudniakach. Nie ma już Ośrodka w Zbylitowskiej Górze. I to Ośrodek w Dwudniakach będzie miał busa, który bardzo pomoże naszym Podopiecznym

Pozostałe