Kolejne inwestycje drogowe w powiecie

  • 16.07.2018, 18:48 (aktualizacja 17.07.2018, 14:16)
  • Patrycja Oleś
2018-07-16_remontmovie_con.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kolejne nakładki zrealizowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie. We wsi Łękawka (gmina Tarnów) na odcinku drogi powiatowej wyłożona została jedna z pięciu nakładek. Wykonanie inwestycji było możliwe dzięki środkom rządowym uruchomionym z funduszu na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Zbliża się koniec remontu drogi, już jutro położona zostanie ostatnia warstwa asfaltu.

Ogólna kwota dotacji, która dotarła do Starostwa Powiatowego to ponad 2.3 mln - remont drogi w Łękawce realizowany jest m.in. z tych funduszy.

Remont tego odcinka drogi był konieczny. Nowa nawierzchnia znacznie poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz jakość poruszania się po drodze.

Patrycja Oleś

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe