Prom na Dunajcu w Otfinowie już czynny

  • 11.08.2021, 11:53
  • Źródło: Powiat tarnowski
Prom na Dunajcu w Otfinowie już czynny
Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z/s w Zgłobicach informuje, że od dnia 11.08.2021 r. od godz. 5:00 wznawia kursowanie przeprawy promowej w m. Otfinów na rzece Dunajec w ciągu drogi powiatowej 1316K relacji Dąbrowa Tarnowska - Otfinów.

Powodem zamknięcia promu rzecznego były prace remontowe, które miały na celu jego kompleksowe odnowienie, aby możliwe było przedłużenie świadectwa zdolności żeglugowej.

To jedna z dwóch funkcjonujących na rzece w powiecie tarnowskim przepraw, które ułatwiają życie mieszkańcom. Dzięki nim osoby, które chcą przedostać się na drugi brzeg, nie muszą nadkładać z Otfinowa 11 kilometrów drogi do najbliższego mostu w Biskupicach Radłowskich.

Źródło: Powiat tarnowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe