Bocheńscy policjanci zatrzymali 30-letniego dilera

  • 04.08.2021, 15:02
  • KPP Bochnia
Bocheńscy policjanci zatrzymali 30-letniego dilera
Wspólna akcja policjantów z Bochni oraz małopolskich funkcjonariuszy zwalczających przestępczość narkotykową. Zabezpieczono prawie 0,5 kilograma mefedronu oraz ponad 0,5 kg marihuany, a także kilkanaście krzewów konopi indyjskich. 30-latek z Bochni usyszał zarzuty dotyczące posiadania i udzielania narkotyków.

29 lipca br. bocheńscy kryminalni oraz policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP Kraków we wspólnej akcji zatrzymali 30-letniego mieszkańca Bochni oraz ujawnili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Przestępcza działalność była prowadzona na jednej z posesji znajdujących się w mieście. W trakcie przeszukania jego posesji okazało się, że mężczyzna uprawiał konopie indyjskie w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach, sprzyjających rozwojowi roślin. W trakcie przeszukania miejsca, funkcjonariusze natrafili także na marihuanę i mefedron. W sumie zabezpieczono prawie 0,5 kg mefedronu, ponad 0,5 kg marihuany oraz 15 krzewów konopi. 30-latek został zatrzymany.  Dodatkowo zabezpieczony został sprzęt służący do uprawy konopi. 30 lipca Sąd Rejonowy w Bochni zastosował na wniosek miejscowej prokuratury tymczasowe aresztowanie wobec 30-letniego mieszkańca Bochni. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie i udzielanie znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających, a także posiadanie przyrządów służących do uprawy konopi. Grozi mu min. 3 lata pozbawienia wolności. 

Postępowanie w sprawie poradzi Komenda Powiatowa Policji w Bochni pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bochni.

KPP Bochnia

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe