Wywrócony ciągnik z obornikiem zatarasował jedną z ulic w Brzesku. W wyniku wypadku dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala

  • 03.08.2021, 13:45
  • Wioletta Zarębska
wywrocony-ciagnik-z-obornikem-zatarasowal-jedna-z-ulic-w-brzesku-w-wyniku-wypadku-dziecko-zostalo-przetransportowane-smiglowcem-do-szpitala.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ciągnik z dwoma przyczepami wyładowanymi obornikiem wywrócił się na ul. Okocimskiej w Brzesku. W wyniku zdarzenia droga została całkowicie zablokowana. Do wypadku doszło około godziny 10.30. Jak ustaliła policja zestawem kierował 16-latek, nie odniósł on obrażeń w wyniku zdarzenia, ranny został jego pasażer 8-letni chłopiec, który śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

- Po dziecko, po chłopca przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i dziecko zostało zabrane do szpitala do Krakowa. Dziecko było przytomne z obrażeniami kończyn górnych oraz głowy – mówił st. asp. Marcin Ćwiro z Wydziału Ruchu Drogowego w KPP Brzesko.

Jak wstępnie ustaliła brzeska policja przyczyną wypadku było niezapanowanie nad pojazdem.

- Ustaliliśmy, iż kierujący ciągnikiem rolniczym ciągnący dwie przyczepy dwuosiowe zjeżdżając ze wzniesienia od miejscowości Okocim do miejscowości Brzesko utracił panowanie nad zestawem w wyniku czego najechał na skarpę, a następnie ciągnik rolniczy uległ przewróceniu i uszkodzeniu wraz z jedną z przyczep. Na obydwu przyczepach był przewożony ładunek – opisywał st. asp. Marcin Ćwiro z Wydziału Ruchu Drogowego w KPP Brzesko.

Od chwili zdarzenia ul. Okocimska była całkowicie zablokowana. Ruch zostanie przywrócony po zakończeniu działań policji oraz uprzątnięciu zalegającego na drodze obornika, oraz ciągnika.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe