Tarnów. Rusza nabór uzupełniający do szkół ponadpodstawowych. Są wolne miejsca

  • 02.08.2021, 16:14
  • Źródło: UMT
Tarnów. Rusza nabór uzupełniający do szkół ponadpodstawowych. Są wolne…
3 sierpnia rozpoczyna się nabór uzupełniający do szkół ponadpodstawowych w Tarnowie. W miejskich szkołach zostało 186 wolnych miejsc dla uczniów z miasta i regionu.

Aż 64 wolne miejsca zostały w liceach ogólnokształcących. Najwięcej miejsc, bo 13, jest w V LO. Trochę mniej – 10 - jest w XX LO z Oddziałami Integracyjnymi. XVI LO może jeszcze przyjąć ośmioro uczniów. Siedem miejsc zostało w II LO, a po sześć w I i III LO. Równo po pięć miejsc zostało także w IV i VII LO. Najmniej, bo cztery miejsca, zostały w XIV LO.

Najwięcej wolnych miejsc, bo aż 68, można znaleźć w technikach. ZST nr 1 przyjmie jeszcze 22 uczniów. Trochę mniej, bo 16 uczniów, przyjmie ZSME nr 4. 11 miejsc jest także w ZSTZ nr 6. Sześcioro uczniów znajdzie miejsce w ZSOiT nr 5 i ZSB nr 7, a w ZSEO nr 9 są jeszcze cztery wolne miejsca. Najmniej miejsc zostało w ZSEG nr 3 – tam znajdą się miejsca dla trojga uczniów.

Do szkół branżowych zostały 54 miejsca. 18 uczniów przyjmie jeszcze szkoła nr 1, a 17 miejsc zostało w szkole nr 3. 14 osób przyjmie także szkoła nr 5. Najmniej miejsc zostało w szkole nr 4 – tam tylko sześcioro uczniów ma szansę na dostanie się w naborze uzupełniającym. 

Źródło: UMT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 03.08.2021, 09:01
Gdzie są wolne miejsca??

Pozostałe