Bocheńscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich

  • 28.07.2021, 11:58
  • Gabriela Kudła
Bocheńscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali kobietę, która prowadziła uprawę konopi na użytkowanej przez siebie posesji oraz posiadała narkotyki. Po dokładnym przeszukaniu posesji oraz stojących na niej zabudowań ujawniono 116 krzaków konopi, oraz susz marihuany.

W wyniku prowadzonych działań skierowanych na przeciwdziałanie przestępczości narkotykowej  bocheńscy policjanci ustalili, że na jednej z posesji  na terenie gminy Bochnia, prowadzona jest uprawa konopi indyjskich. Kiedy policjanci przyjechali pod wytypowany adres, mieszkająca tam kobieta od razu przyznała się, że prowadzi uprawę konopi indyjskich. Policjanci bardzo dokładnie przeszukali zarówno teren posesji oraz dom, w którym mieszkała kobieta.

Za posesją funkcjonariusze odnaleźli specjalnie przygotowane tunele, w których znajdowała się aparatura służąca do profesjonalnej uprawy roślin. Łącznie, bocheńscy kryminalni natrafili na 116 krzaków konopi, oraz 31 gramów suszu. Znalezione rośliny oraz susz poddano badaniu testerem, które potwierdziło rodzaj narkotyku. Zarówno rośliny, jak i sprzęt służący do ich uprawy zostały zabezpieczone. Kobieta została zatrzymana. Postawiono jej zarzuty prowadzenia uprawy mogącej dostarczyć znacznej ilości ziela konopi innych niż włókniste, którą prowadziła w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz posiadania przyrządów służących uprawie narkotyków. Wobec podejrzanej zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju, a także poręczenie majątkowe. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Bochni pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bochni.

Źródło: KPP w Bochni. 

Gabriela Kudła

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
topik
topik 28.07.2021, 21:48
aaa cza było to między pomidorami sadzić taki piękny zapach to każdy pies wyniucha ;)))

Pozostałe