Duże zainteresowanie tarnowskimi basenami

  • 27.07.2021, 11:39
  • Daria Kurczab
basen-got.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W związku ze sprzyjającą aurą mieszkańcy bardzo chętnie korzystają z tarnowskich basenów. Do tej pory z tego rodzaju rozrywki skorzystało ponad 30 tys. osób. Najczęściej obleganym basenem jest ten znajdujący się pod Górą św. Marcina

- Ponad 17,5 tysiąca tarnowian odwiedziło tę pływalnię od początku sezonu. Wczoraj także była dość duża frekwencja, także te frekwencje są bardzo dużej wysokości – mówi Arkadiusz Marszałek.

W tym roku wejściówki na baseny poszły w górę. Jak przekonuje Arkadiusz Marszałek, podniesienie cen związane było ze wzrostem kosztów utrzymania basenów.

- Staramy się, by pływalnie były jak najlepiej przygotowane i jak najlepiej przyjmowały wszystkich chętnych. Dlatego cieszymy się z każdej osoby, która korzysta z naszych usług. Zapraszamy dalej do korzystania. Mam nadzieję, że warunki pogodowe, które były w lipcu i w czerwcu, będą takie same miesiącu. Sierpniu także wszystkich. Ponownie zapraszamy na nasze co do korzystania z naszych usług – mówi Arkadiusz Marszałek.

Na wszystkich obiektach przestrzegane są zasady reżimu sanitarnego.

- Tutaj przy Górze Marcina jednorazowo możemy przyjąć w 1800 osób. Jeszcze nie mieliśmy sytuacji, żebyśmy mieli powyżej 1800 osób. Także spokojnie wszystkich zapraszamy. Na pewno obiekt jest dobrze przygotowany w miarę naszych możliwości – mówi Arkadiusz Marszałek.

Korzystający z Parku Wodnego muszą się jednak liczyć z pewnymi utrudnieniami. Nieczynna jest tam zjeżdżalnia, oraz wyłączony został basen rekreacyjny. Prace modernizacyjne mogą potrwać nawet do miesiąca.

 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe