Tarnów. Stanisław Bukowiec otworzył swoje biuro poselskie

  • 26.07.2021, 12:44
  • Daria Kurczab
biuroaa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W godzinach południowych odbyło uroczyste otwarcie Biura Poselskiego Stanisława Bukowca, który wszedł do parlamentu z partii Porozumienie Jarosława Gowina. Poseł wyraził nadzieję, że biuro poselskie stanie się miejscem spotkań z mieszkańcami: tymi, którzy potrzebują pomocy, ale również tymi, którzy sami mają pomysły na rozmaite problemy naszej społeczności.

-Otwarcie biura poselskiego w Tarnowie miało to nastąpić wiosną 2020 roku. Z przyczyn obiektywnych musieliśmy przesunąć ten czas, ale cieszę się bardzo, że dzisiaj mogłem otworzyć wspólnie z premierem Jarosławem Gowinem biuro poselskie w Tarnowie. Zapraszam wszystkich tych, którzy chcieliby się ze mną spotkać oraz potrzebowaliby wsparcia, pomocy, chcieliby porozmawiać na ważne dla miasta Tarnowa i dla ich mieszkańców tematy do spotkań -mówi Stanisław Bukowiec.

Stanisław Bukowiec zapewnił o swoim stałym zaangażowaniu w problemy ludzi i regionu.

- Obok biura poselskiego będzie również działało biuro samorządowe, w którym będą spotykać się z mieszkańcami nasi radni, radni Porozumienia Dawid Solak, również radni osiedlowi, Maciej Aleksander, Michał Ligęski, oraz również społecznik, działacz społeczny, szef Porozumienia w Tarnowie Seweryn Partyński – mówi Stanisław Bukowiec.

W uroczystości wziął udział Jarosław Gowin, szef Porozumienia, a także wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii.

- To biuro służy mieszkańcom Tarnowa, mieszkańcom całego okręgu tarnowskiego. Działać tu będzie jeden z najbardziej konkretnych, energicznych, pracowitych posłów w całym parlamencie. Poseł Stanisław Bukowiec równocześnie przyjmować będzie tutaj mieszkańców Tarnowa oraz ziemi tarnowskiej. Będziemy, skupiać tutaj środowiska samorządowe, takie środowiska, które nie chcą nikogo wykluczać, nie chcą prowadzić sporów politycznych, tylko chcą konkretnie działać na rzecz mieszkańców tego pięknego, ale ciągle jeszcze no zaniedbanego miasta – mówi Jarosław Gowin.

Biuro poselskie znajduje się przy ul. Sikorskiego 5 na III pietrze w lokalu nr 34.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe