Święto Grabna za nami!

  • 25.07.2021, 11:58
  • Wioletta Zarębska
swieto-grabna-za-nami.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Muzyka, wiele atrakcji i domowe smakołyki – to przepis na udane wydarzenie. Tak było w Grabnie.

- Święto Grabna. Postanowiliśmy zorganizować coś dla mieszkańców po pandemii. Myślę, że świetna atmosfera, świetna pogoda przede wszystkim. Ludzie dopisali i jest wiele atrakcji – wyjaśniał Paweł Smoleń, przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego.

Te słowa potwierdzają mieszkańcy Grabna, ale i regionu, którzy chętnie przybyli na wydarzenie. Tutaj bawiły się całe rodziny.

- Byliśmy tutaj na Dzień Dziecka, tak nam się spodobało, że po prostu postanowiłyśmy, że przyjdziemy chętnie zobaczyć jak jest teraz w Grabnie - mówiła jedna z uczestniczek wydarzenia. 

- Przyjechałyśmy do siostry, a że jesteśmy u siostry i dowiedziałyśmy się, że jest fajna impreza w Grabnie, fajna atmosfera, fajni ludzie, organizacja i jesteśmy zadowolone z imprezy - dodawała inna uczestniczka. 

Na dzieci czekało sporo atrakcji, bo organizatorzy zadbali o animatorki do zabaw.

- Dzieci bawią się świetnie, mam nadzieję, że tak będzie już cały czas. Zabawa jest rewelacyjna, pogoda nam dopisuje. Myślę, że będziemy się bawić do białego rana, mam nadzieję, że dzieci nie będą senne i również będą chciały z nami uczestniczyć w zabawach. My jesteśmy zadowoleni – wyjaśniała Klaudia, animatorka zabaw.

Święto Grabna zorganizowało Regionalne Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Wojnicz.

- Jednak nasze wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, co nas bardzo cieszy. To przekłada się na liczby, wyświetlenia na Facebooku, dlatego jesteśmy dumni nawet z tego, że tak chętnie mieszkańcy przychodzą i odwiedzają nasze wydarzenie – wyjaśniał Krystian Zieliński, prezes Regionalnego Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Wojnicz.

- Rozdaliśmy wszystkim mieszkańcom Grabna i nie tylko zaproszenia. W których była taka zachęta do tego, aby każdy przyniósł coś tutaj na szwedzki stół do jedzenia, do picia. Przez to ludzie czują się też organizatorami tego wydarzenia, a o to nam wszystkim chodzi, żeby ludzie się bawili, integrowali – dodawał Paweł Smoleń, przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego.

W trakcie wydarzenia odbyło się też losowanie nagród, były też tańce, a zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe