Tarnów. Ukradli zimne napoje z lodówek ustawionych przy kioskach

  • 22.07.2021, 11:35
  • Źródło: KMP Tarnów
Tarnów. Ukradli zimne napoje z lodówek ustawionych przy kioskach News4Media

Na przełomie czerwca i lipca br. na terenie miasta doszło do kilku włamań. Przedmiotem kradzieży były zimne napoje przechowywane w lodówkach, postawionych przy kioskach z prasą. NN sprawca, wyrywając zabezpieczenie drzwi skradł różnego rodzaju napoje na kwotę niemalże 1000 złotych w jednym przypadku i ponad 660 złotych w drugim. Lodówki były ustawione w dzielnicy Gumniska i przy ul. Klikowskiej. Zgłoszenia trafiły do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, gdzie zajęli się nimi policjanci pionu kryminalnego.

Po kilku dniach sprawcy byli już ustaleni i przesłuchani. Okazali się nimi mieszkańcy Tarnowa w wieku 20 i 21 lat oraz nieletni 14-latek. Wszyscy przyznali się włamania i kradzieży napojów. Dodatkowo policjanci podczas przeszukania u jednego z nich odnaleźli skradziony w terenu miasta rower, który został odzyskany i przekazany właścicielowi. Młodzi mieszkańcy Tarnowa usłyszeli w sumie po 4 zarzuty, dwa kradzieży i kradzieży z włamaniem. Dorośli będą opowiadać przed tarnowskim sądem.

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem ustawodawca przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Nieletni będzie odpowiadał przed tarnowskim sądem rodzinnym.

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe