Tuchów. Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami

  • 18.07.2021, 20:38
  • Daria Kurczab
polski-lad-beata-szydlo.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Była premier a aktualnie poseł do Parlamentu Europejskiego, Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami Tuchowa. Podczas wizyty promowała założenia Polskiego Ładu – nowych propozycji programowych Prawa i Sprawiedliwości, które mają pomóc w odbudowie gospodarki po pandemii.

- To jest program, który daje szansę wszystkim i dzieciom i młodzieży, i osobom starszym i tym, którzy mieszkają w małych miejscowościach i tym którzy mieszkają w dużych miastach. To jest program, który nie wyklucza, a który włącza. Zależy nam na tym, żeby Polska równomiernie się rozwijała, żeby wykorzystywać szansę każdego regionu, każdej miejscowości – mówi Beata Szydło.

Jak podkreślała Beata Szydło, Polski Ład może sprawić, że Małopolska będzie dynamicznie rozwijającym się regionem.

- Mogą to być właśnie drogi, które będą budowane, to mogą być wsparcia dla przedsiębiorców, żeby mogli realizować swoje projekty, również podatkowe. Ja wiem, że krążą mity, że chcemy podwyższać podatki. Nie, proszę państwa, to nie jest prawda. Podatki mają być sprawiedliwe – mówi Beata Szydło.

W spotkaniu wzięli udział parlamentarzyści ziemi Tarnowskiej.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wik
Wik 19.07.2021, 18:44
Skończcie wkoncu pi3rdolic jak to nie jest i nie będzie pięknie ryjecie berety starym ludziom którzy jak pelikany wszystko łykają nie zwracając uwagi że rozdawanie na lewo i prawo naszych pieniędzy doprowadziło i doprowadza ze ten kraj juz jest na dnie a inflacja tak wysoka że już się z tego nie wygrzebiemy.... Ale Szydło czy Pinokio przyjedzie i będzie ciemnocie mówiło jaki to cudowny kraj. Ja wiem ze każdy jest dobry ale to co Pis odstwaia to juz w żadnej granicy sie nie mieści
Maria
Maria 19.07.2021, 16:01
I znowu kraj w ruinie p.Beato
Kaka
Kaka 19.07.2021, 11:57
Beata spotkała się z mieszkańcami czy z działaczami?
dz
dz 19.07.2021, 10:13
Widzę że w Tuchowie Plandemia trzyma się mocno!! Ładnie wam sprali mózgi
Jacek
Jacek 19.07.2021, 09:58
Na widowni kwiat polskiej młodzieży. Szkoda że zwykły mieszkaniec nie może się dowiedzieć o wizycie Szydło, bo wiadomości rozchodzą się pocztą pantoflową wśród gorliwych wyznawców PIS.

Pozostałe