Modernizacja energetyczna budynku LO w Dąbrowie Tarnowskiej

  • 10.07.2021, 10:37
  • Powiat dąbrowski
Modernizacja energetyczna budynku LO w Dąbrowie Tarnowskiej LO w Dąbrowie Tarnowskiej

Dzięki środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych budynek I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej  zostanie poddany gruntownej modernizacji energetycznej. Jej koszt to blisko 1,3 mln zł. Obejmuje między innymi wymianę kotła gazowego, instalację fotowoltaiczną, wymianę stolarki i oświetlenia, instalację urządzeń grzewczych oraz przebudowę natrysków na szatnie.

Inwestycja poprawi komfort cieplny oraz ograniczy zużycie energii, a szkoła zyska nie tylko nowocześniejsze wnętrze, ale też będzie bardziej przyjazna dla środowiska.

Pod koniec czerwca została podpisana umowa z wykonawcą, wyłonionym w drodze przetargu. Prace się już rozpoczęły i potrwają około 3 miesięcy.

Powiat dąbrowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe