Wojnicz. Tragiczny finał biesiady alkoholowej

  • 07.07.2021, 15:04
  • Źródło: KMP Tarnów
Wojnicz. Tragiczny finał biesiady alkoholowej News4Media

W niedzielę 27 czerwca br. patrol z Komisariatu Policji w Wojniczu podjął interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który znajdował się na Rynku w Wojniczu. Na miejscu interweniowali również ratownicy medyczni pogotowia ratunkowego, którzy przewieźli mężczyznę do tarnowskiego SOR-u. Kilka godzin później dyżurujący lekarz poinformował o obrażeniach mężczyzny, które mogły powstać na skutek działania osób trzecich, a jego stan jest ciężki. W związku z tym, policjanci zajęli się ustaleniem okoliczności, w jakich mogło do nich dojść. Ustalono, że podczas libacji alkoholowej kilku znajomych spotkało się w pustostanie w rejonie wojnickiego rynku. Doszło tam do nieporozumień i awantury dwóch mieszkańców Wojnicza w konsekwencji której, 41-latek trafił do szpitala, a kilka dni później zmarł.

Policjanci KMP w Tarnowie podczas prowadzonego postępowania wskazali osobę, która mogła przyczynić się do śmierci mężczyzny. To współbiesiadnik w wieku 28 lat z Wojnicza, który został zatrzymany pod zarzutem spowodowania obrażeń ciała skutkujących śmiercią. Mężczyzna trafił do tarnowskiej prokuratury, a następnie przed oblicze tarnowskiego sądu. Ten badając materiał dowody przychylił się do wniosku prokuratury i 1 lipca 2021 roku zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Postępowanie w dalszym ciągu jest prowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tarnowie.

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe