Brzesko. Posłanka Józefa Szczurek-Żelazko o Polskim Ładzie

  • 30.06.2021, 17:27
  • Wioletta Zarębska
brzesko-poslanka-jozefa-szczurek-zelazko-o-polskim-ladzie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zmniejszenie podatków, usprawnienie systemu ochrony zdrowia, wsparcie rodzin, budowa domu bez formalności i emerytura bez podatku – to najważniejsze założenia Polskiego Ładu. Szczegółowo te zagadnienia omawiała posłanka Józefa Szczurek-Żelazko w trakcie spotkania z mediami na brzeskim rynku.

- Rząd przygotował Polski Ład. Polski Ład, który ma być odpowiedzią na te wyzwania, który będzie realizowany w perspektywie kilkuletniej i on jest oparty na pięciu filarach, które będą realizowane w poszczególnych latach – mówiła posłanka Józefa Szczurek-Żelazko.

Część z założeń Polskiego Ładu ma wejść w życie jeszcze w tym roku, inne początkiem przyszłego. Zdaniem posłanki Józefy Szczurek-Żelazko nowy program rządu to sposób na polepszenie komfortu życia w Polsce, zwłaszcza w postpandemicznej rzeczywistości.

- Nasz kraj dzięki działaniom rządu Prawa i Sprawiedliwości w miarę przeszedł łagodnie ten trudny moment, ale niestety niektóre obszary zostały mocno zdewastowane. Tutaj potrzebne jest wyraźne wsparcie, wyraźne zaakcentowanie tych działań rządowych, aby nadać odpowiedni kierunek rozwojowi naszego kraju – mówiła Szczurek-Żelazko.

Posłance Józefie Szczurek-Żelazko w trakcie konferencji towarzyszyli samorządowcy z regionu.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe