Najzdolniejsi uczniowie z Gminy Tarnów otrzymali stypendia od wójta

  • 24.06.2021, 18:23
  • Natalia Tryba
stypendia-wojta-gminy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tym roku było to siedemdziesiąt osób, które zostały dostrzeżone za wybitne osiągnięcia w mijającym roku szkolnym. Takie rozpoczęcie wakacji to nagroda za chęci, poświęcony czas i reprezentowanie placówek oświatowych.

– Są to osoby, które wybitnie przyczyniły się swoimi wynikami do tego aby je uhonorować, podziękować i pogratulować. Rodzice mogą mieć powody do dumy, ponieważ  oceny są ocenami, one są wskaźnikiem bezpośrednich wyników pracy całego roku. Może to nie była praca tradycja, ta w szkole, ale zdalna  i też wymagała poświęcenia ze strony uczniów, nauczycieli i w tym roku, wyjątkowo, rodziców - mówił wójt gminy Grzegorz Kozioł.

Zaangażowanie rodziców wpływało na osiągnięcia uczniów. Godziny spędzane przed komputerem mnożyły się, gdy trzeba było przygotowywać się do udziału w konkursach.  

– Wydaje mi się, że ze względu na trudności, które towarzyszyły naszym uczniom i nauczycielom w tym roku szkolnym, ta duma na pewno powinna być większa. Uczniowie, na miarę swoich możliwości, sprostali oczekiwaniom rodziców jak i nauczycieli - komentowała Monika Wzorek - nauczycielka z Tarnowca.

Sami uczniowie podkreślali, że ich największym przeciwnikiem była pandemia, ale nie poddawali się i starali angażować. 

Teraz przed uczniami czas odpoczynku i kumulowania energii na kolejny rok szkolny. Dodajmy, że stypendia wójta, które wynosiły sześćset złotych, wręczono w tym roku siedemdziesięciu uczniom. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe