Jednogłośne absolutorium dla wójta Gminy Tarnów

  • 22.06.2021, 15:07
  • Natalia Tryba
absolutorium.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni gminy Tarnów udzielili wójtowi Grzegorzowi Koziołowi absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego planu budżetowego. Co ważne - wszyscy radni byli w tej kwestii zgodni. Podczas uroczystej sesji podkreślano nie tylko dokonanie efektów, ale i wszystkie starania włodarza.

Jest kilka takich sesji w ciągu roku w tym roku samorządowym, gdzie odbywają się najważniejsze sesje. Sesja absolutoryjna bez wątpienia do nich należy.  Podejmowana uchwała na podstawie sprawozdania finansowego gminy z realizacji budżetu. Tym razem ogromny sukces Grzegorza Kozioła wójta gminy Tarnów, ponieważ uzyskał jednogłośne absolutorium - mówiła Dorota Kunc z Referatu Komunikacji Społecznej Urzędu Gminy Tarnów.

Wójta poparło dwudziestu radnych gminy Tarnów. 

To świadczy o tym, że te prowadzone inwestycje w gminie, pozyskiwanie środków zewnętrznych na tak szeroko zakrojoną skalę, to są dobre, trafione inwestycje, dobre jego decyzje i bardzo się z tego cieszymy - dodała Dorota Kunc.

Jednogłośna decyzja radnych ucieszyła również wójta, który w rozmowie z nami podkreślał, że takie rozstrzygnięcie jest dla niego motywujące. 

Jest to podziękowanie dla przede wszystkim pracowników, moich współpracowników i dla mnie. To jest taką nobilitacją i dostrzeżeniem tego, że mamy efekty w pracy i radością, że możemy robić coś dla mieszkańców gminy. Jest to też wyzwanie na następne lata - mówił wójt gminy Tarnów.

Tych wyzwań na pewno nie zabraknie. 

Najbliższe miesiące to realizacja budżetu, który został uchwalony w ubiegłym roku. Przed nami też zadania inwestycyjne, czyli te inwestycje, których przetargi zostały już ogłoszone oraz realizacja tych inwestycji, by były wykonywane prawidłowo - dodał Grzegorz Kozioł.

Dodajmy, że po głosowaniu Wójt Gminy Tarnów podziękował zaproszonym na uroczystą sesję gościom. Byli wśród nich posłowie, radni, sołtysi oraz współpracownicy z Urzędu Gminy. To o nich wójt wyrażał się jako o zgranej załodze, dzięki której Gmina Tarnów ma szansę na rozwój. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jaś
Jaś 23.06.2021, 11:44
No to teraz czas na lewoskręt w Zgłobicach.

Pozostałe