Galeria Tarnovia szykuje się do wakacji. Będą targi, planszówki, kiermasze i wymiana roślin

  • 17.06.2021, 14:22
  • Materiał sponsorowany
galeria-tarnovia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Galeria Tarnovia nie zwalnia tempa i z okazji zbliżających się wakacji szykuje atrakcje dla klientów. Wśród nich kiermasz płyt winylowych, rodzinne spotkania z grami planszowymi, wymiana roślin doniczkowych, zbiórka dla tarnowskiego azylu i targi dla zdrowia i urody. Te ostatnie odbędą się w najbliższy piątek i sobotę.

- Jest to taki event „na czasie”. Wszyscy chcemy wrócić do takiego pełnego funkcjonowania. Można przyjść i poznać firmy z zakresu i fizjoterapii, zdrowia, urody, firmy kosmetyczne. Będą też trenerzy personalni. Zapraszamy, bo będzie naprawdę szeroka oferta. W jednym miejscu będzie można się zapoznać z całą ofertą różnych usług. 

Ostatnia niedziela czerwca, która jako jedna z niewielu jest niedzielą handlową, będzie miała dodatkową atrakcję - kiermasz płyt winylowych. 

- Jak zawsze hobbyści, pasjonaci, będzie można kupić płytę lub się wymienić.  Tym razem będzie to jednodniowy kiermasz. 

Dla nieco młodszych, ale w asyście rodziców lub przyjaciół galeria zaplanowała cztery spotkania z grami planszowymi. Dwa w lipcu i dwa w sierpniu. 

- Zbliżają się wakacje, więc i w galerii szykujemy drobne atrakcje, żeby mogły skorzystać i w nieco inny sposób spędzić czas wolny. Będą to planszowiska, które odbędą się w 2 niedziele lipca i 2 niedziele sierpnia, więc wszystkich zapraszamy z dziećmi.

Gry będą udostępniane bezpłatnie a czas trwania jednego spotkania to cztery godziny, ale to nie wszystko, co czeka na najmłodszych.  

- Zapraszamy do kina, które przygotowało bogatą ofertę, również podczas wakacji, więc dzieci będą mogły też z rodzicami spędzić miło wolny czas, który nadszedł. Zapraszamy również do Akuku, które ma cykliczne zajęcia dla dzieci, tych nieco młodszych, ale również można z tego skorzystać. 

Nowością w Galerii Tarnovia będzie wydarzenie zaplanowane na 10 lipca. 

- 10 lipca zapraszamy do galerii na takie nowe wydarzenie. Będzie można wymienić się rośliną. Każdy będzie mógł zabrać rośliny doniczkowe ze sobą i wymienić się. Jak się okazuje, jest dużo pasjonatów na terenie Tarnowa. Dlatego zapraszamy wszystkich, by przynieść, wymienić się i skorzystać z oferty wystawców. 

Wymiana roślin 10 lip ca rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa 4 godziny. Galeria Tarnovia wspiera tarnowski Azyl. Cały czas trwają zbiórki karmy i przedmiotów, które są potrzebne w schronisku.  

- Lipiec jest takim szczególnym miesiącem, bo na 1 lipca przypada Dzień Psa. Przez cały miesiąc organizujemy taką większą zbiórkę dla tarnowskiego Azylu. Niedawno zawieźliśmy rzeczy, która trwała podczas lockdownu. Naprawdę była to wielka radość, bo teraz działa mniej miejsc, więc to taka podwójna radość, że mogliśmy pomóc. 

Warto pamiętać, że odwiedziny galerii mogą zostać nagrodzone. W centrum handlowym uruchomiono program lojalnościowy, który honoruje klientów za zbierane punkty. Każda złotówka zamienia się w punkt, a ich zebranie gwarantuje otrzymanie nagrody. Szczegóły programu oraz informacje na temat zbliżających się wydarzeń znajdują się na stronie www.galeria-tarnovia.com 

Materiał sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe