Pięć zastępów straży pożarnej gasiło ogień, który pojawił się na hali produkcyjnej na obrzeżach miasta – poinformował portal Tarnów-112.pl. Pożar wybuchł na terenie firmy produkującej materiały budowlane w środowe popołudnie po godzinie 15.00. Jak podaje cytowany portal, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
W ogniu stanęła hala produkcyjna zlokalizowana na terenie zakładu. Z oddali widać było kłęby duszącego dymu. Po kilkunastu minutach walki z ogniem strażakom udało się ugasić pożar.
Skalę pożaru widać na nagraniu, które otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcyjną.
Na miejscu zdarzenia oprócz straży pożarnej pojawiła się też policja i pogotowie gazowe.

















































![13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu] 13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-13-latek-uciekal-audi-przed-ostrowieckimi-policjantami-mamy-nagranie-z-poscigu-1765479923.jpg)
















![13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-13-latek-uciekal-audi-przed-ostrowieckimi-policjantami-mamy-nagranie-z-poscigu-1765479922.jpg)
















![13-latek uciekał audi przed ostrowieckimi policjantami [mamy nagranie z pościgu]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-13-latek-uciekal-audi-przed-ostrowieckimi-policjantami-mamy-nagranie-z-poscigu-1765479921.jpg)





