Przedszkolaków z gminy Tarnów odwiedził pirat wraz z gadającą papugą

  • 09.06.2021, 15:06
  • Wioletta Zarębska
przedszkolakow-z-gminy-tarnow-odziedzil-pirat-wraz-z-gadajaca-papuga.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pirat Tapero wraz z papugą Niko odwiedzili wszystkich przedszkolaków z gminy Tarnów. Zabawy, było co niemiara, a o tym, że najmłodsi dobrze spędzili czas w towarzystwie przybyszów świadczą uśmiechy na dziecięcych buziach. Wraz z naszą kamerą sprawdziliśmy jak zabawa z okazji dnia dziecka wyglądała w przedszkolu w Łękawce.

- Dziś świętuje przedszkole, nasze wspaniałe maluchy obchodzą Dzień Dziecka z piękną, przecudną papugą – mówiła Elżbieta Chrząszcz, dyrektor niepublicznego zespołu szkolno-przedszkolnego w Łękawce.

- Byłą papugą u nas i na przykład latała, ona gada i jak latała to zawiesiła się na siatce – mówiła Julka z przedszkola w Łękawce.

- Ta papuga jest fajna – dodawała jej koleżanka Milena.

Papudze Niko towarzyszył pirat Tapero.

- Papuga robiła wiele rzeczy ze mną, bo ja jestem jej przyjacielem i dostosowuję się tutaj do jej humorów i jej wymagań. Jeśli papuga zechce mówić, to będziemy sobie za nią powtarzać słowa. Jeśli papuga zechce latać, to sobie polecimy za nią po całej sali – opowiadał pirat Tapero.

Takie show zorganizowano we wszystkich przedszkolach gminy Tarnów. W ten sposób każdy z najmłodszych mieszkańców mógł spotkać się z wyjątkowymi gośćmi.

- Jesteśmy u tych najmłodszych, ponieważ poniedziałek, wtorek, środa wspólnie z papugą i Tapero, która już gościła w naszej gminie dzisiaj z przedstawieniami w poszczególnych przedszkolach - mówiła Anna Pieczarka. 

Z okazji Dnia Dziecka w gminie Tarnów zorganizowano też internetowe wydarzenie pn. Neciaki-Dzieciaki, w którym udział brali wszyscy uczniowie szkół podstawowych. W ramach tej imprezy rozdano wiele nagród, a wśród nich bilety do Energylandii.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe