Graficiarz w rękach tarnowskich policjantów

  • 09.06.2021, 13:30
  • Źródło: KMP Tarnów
Graficiarz w rękach tarnowskich policjantów
Niszczą elewacje domów, bloków, ogrodzenia, budynki i urządzenia użyteczności publicznej. Wywołują szkody liczone w tysiącach złotych. Mowa o graficiarzach, którzy są prawdziwą plagą miejskich przestrzeni. Tarnowscy policjanci konsekwentnie walczą z ich niszczycielskim działaniem.

Właśnie zatrzymali 41-letniego mieszkańca miasta, który zniszczył cztery obiekty na tarnowskich „Falklandach”. Za jego sprawą wulgarnymi treściami został pobazgrany osiedlowy sklep, supermarket, miejski budynek zajezdni autobusowej, a także prywatna przyczepa kempingowa.

Od połowy marca mieszkańcy osiedla oraz przechodzące tamtędy osoby narażone były na oglądanie obraźliwych wulgaryzmów, których „autor” nie szczędził sobie malując po murach przy użyciu farb w sprayu.

W tarnowskiej komendzie miejskiej gdzie trafił 41-latek zarzucono mu popełnienie wszystkich szkodliwych społecznie czynów. Przyznał się do nich. Pytany co nim kierowało odpowiedział, że chciał odreagować życiowe niepowodzenia, a wypity alkohol tylko go ośmielił i pomógł podjąć nietrafną decyzję.

Sprawa tarnowianina jeszcze dzisiaj zostanie przesłana tarnowskiemu sądowi, który rozstrzygnie, jaka kara spotka graciarza.

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe