Miasto ma mieszkania dla tarnowian. Wystarczy je tylko wyremontować

  • 04.06.2021, 14:02
  • Natalia Tryba
mieszkania-za-remont.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do 30 czerwca trwa nabór do kolejnej już, piątej edycji programu „Mieszkanie za remont”. Tym razem na wynajem przeznaczono 21 lokali w różnych częściach miasta. Zainteresowanie takim rozwiązaniem wciąż rośnie.

- W takiej uprzywilejowanej sytuacji są rodziny, które wcześniej starają się o mieszkanie z naszego zasobu, czyli są na listach o mieszkanie komunalne, listach z tytułu choroby lub inwalidztwa, czyli tzw. paragrafu 32 - mówił Bernard Karasiewicz Dyrektor Wydziału Mieszkalnictwa UMT.

Mogą to być też osoby, które obecnie mieszkają w zasobach miejskich, a ich metraż pokoi użytkowych jest mniejszy niż 6 metrów. do udziału w programie „Mieszkanie za remont” przy każdej edycji jest więcej chętnych. 

Aby otrzymać mieszkanie z miejskich zasobów należy przeprowadzić w nim remont. Wykaz tego, do czego musi się zobowiązać najemca, jest tworzony wcześniej przez pracowników Miejskiego Zarządu Budynków. 

Szczegółowy wykaz dostępnych mieszkań widnieje na stronie miasta Tarnowa. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
X
X 05.06.2021, 07:20
Wszystko fajnie do czasu gdy sięgniesz w szczegóły tego programu czar pryska

Pozostałe