Trwa zbiórka na plac zabaw dla dzieci z dąbrowskiego Domu Dziecka

  • 17.05.2021, 13:53 (aktualizacja 17.05.2021, 14:06)
  • Daria Kurczab
trwa-zbiorka-na-plac-zabaw-dla-dzieci-z-dabrowskiego-domu-dziecka2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dom Dziecka w Dąbrowie Tarnowskiej potrzebuje modernizacji placu zabaw. W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka Łukasz Bociek jako członek zarządu Stowarzyszenia Polska 2050 Szymona Hołowni ogłosił zbiórkę na rzecz podopiecznych dąbrowskiej placówki.

- Rozmawialiśmy z dyrekcją oraz wychowawcami jak i z wychowankami. Określiliśmy pewne potrzeby, które będą do zrealizowania. Mamy też odzew ze strony społeczeństwa darczyńców, którzy już część tych potrzeb zaspokoili. Część rzeczy mamy zebrane, ale w dalszym ciągu chcę tę akcję kontynuować, żeby do końca maja jeszcze parę rzeczy zabrać oraz zorganizować coś fajnego dla dzieciaków - mówi Łukasz Bociek.

Jak podkreśla Łukasz Bociek, ważne jest, by dzieci spędzały czas na świeżym powietrzu, stąd też pomysł rozbudowy placu zabaw.

- Pomysł rozbudowy placu zabaw powstał, by przede wszystkim zorganizować coś na zewnątrz. Jeżeli się powtórzy okres pandemiczny, a dzieciaki będą zamknięte na terenie Domu Dziecka, ważne będzie, żeby miały możliwość zagrać w piłkę, czy po prostu spędzić czas na placu zabaw - mówi Łukasz Bociek.

Organizatorzy liczą na wsparcie i zaangażowanie w akcję.

- Każda pomoc będzie mile widziana i wiadomo, że w tego typu placówkach pomoc jest zawsze potrzebna i w związku z tym, każdy gest, każda osoba, która chce w jakikolwiek sposób pomóc będzie mile widziana - mówi Łukasz Bociek.

W związku z dużym zainteresowaniem uruchomiona została zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl

Aby wesprzeć dąbrowski Dom Dziecka, należy wpłacić datki na https://zrzutka.pl/byfvxf 

 

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe