Kolejny, czwarty już termin wyborów w Ciężkowicach

  • 06.05.2021, 11:59
  • Wioletta Zarębska
kolejny-czwarty-juz-termin-wyborow-w-ciezkowicach.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wybory na stanowisko burmistrza miasta i gminy Ciężkowice znów zostały przesunięte. Nowy termin wyznaczono na 13 czerwca bieżącego roku. To już czwarta zmiana daty głosowania.

- Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 28 kwietnia premier wyznaczył datę na dzień 13 czerwca 2021 roku jest to związane z sytuacją epidemiczną – wyjaśniała Anna Zdańska-Burliga, dyrektor tarnowskiej delegatury PKW.

Głosowanie odbędzie się w godzinach od 7 do 21 w lokalach wyborczych.

- Ponowne głosowanie w przypadku jeśli żaden z kandydatów nie otrzyma ponad połowy ważnie oddanych głosów, kolejne odbędzie się 14 dni po pierwszym głosowaniu tj. 27 czerwca – dodawała Anna Zdańska-Burliga, dyrektor tarnowskiej delegatury PKW.

Przypomnijmy, że o urząd burmistrza Ciężkowic ubiega się 4 kandydatów. Przedsiębiorca Robert Figas, przewodniczący rady gminy Ciężkowice Michał Koralik, radny powiatu tarnowskiego Stanisław Kuropatwa oraz Dorota Mazur.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe