Maturzyści zakończyli rok szkolny 2020/2021

  • 30.04.2021, 17:26
  • Powiat dąbrowski
Maturzyści zakończyli rok szkolny 2020/2021

Dziś uczniowie klas III liceum ogólnokształcącego i klas IV technikum zakończyli rok szkolny 2021/2021. Podobnie jak przed rokiem, nie mogły być zorganizowane tradycyjne akademie szkolne z udziałem całych społeczności szkolnych oraz rodziców. Pomimo tych niedogodności, dyrekcje szkół ponadpodstawowych z powiatu dąbrowskiego umożliwiły młodzieży odebranie w bezpieczny sposób świadectw oraz dyplomów, wyróżnień i listów gratulacyjnych.

Tradycyjnie, rozdanie świadectw poprzedziły msze święte. Maturzystom z ramienia powiatu towarzyszyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk.

Samorząd powiatowy wzorem lat ubiegłych ufundował upominki dla abiturientów ze wszystkich szkół ponadpodstawowych w naszym powiecie, którzy uzyskali najwyższe średnie.

Powiat dąbrowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe