“W pierwszej klasie był strajk, w drugiej klasie pandemia, w trzeciej pandemia” tegoroczni maturzyści podsumowują rok szkolny

  • 30.04.2021, 14:54
  • Gabriela Kudła
tegoroczni-maturzysci-zakonczyli-rok-szkolny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tarnowskich szkołach średnich odbyły się oficjalne zakończenia roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. Uczniowie odebrali świadectwa, jednak zanim będą mogli cieszyć się upragnionymi wakacjami, czeka ich egzamin maturalny. Zapytaliśmy tarnowian, jak wspominają lata spędzone w szkole średniej oraz czy ich zdaniem nauczanie zdalne sprawdziło się lepiej niż stacjonarne.

Przypomnijmy, że tegoroczne egzaminy pisemne rozpoczną się 4 maja i potrwają do 20 maja. W pierwszej kolejności maturzyści przystąpią do matury na poziomie podstawowym z  język polskiego, potem poziom podstawowy z matematyki, a następnie z języka obcego. Uczniowie nie muszą natomiast przystąpić obowiązkowo do jednego pisanego egzaminu na poziomie rozszerzonym.

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe