Wyższe ceny biletów na letni basen pod Górą św. Marcina w Tarnowie

  • 29.04.2021, 13:13
  • Daria Kurczab
wyzsze-ceny-biletow-na-letni-basen-pod-gora-sw-marcina-w-tarnowie-2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wraz z początkiem sezonu wzrosną ceny biletów na jedyne letnie kąpielisko w Tarnowie. Za zwykły bilet wstępu trzeba będzie zapłacić 15 zł. To o trzy złote więcej niż dotychczas.

- W tym momencie przygotowujemy się do sezonu letniego. Będzie uruchamiana pływalnia, letnia przy ul. al. Tarnowskich. Zaproponowaliśmy i mamy tutaj przyjęte podwyżki. Te podwyżki są dość niewysokie. Pamiętajmy, że ostatnie podwyżki były 2019 roku podwyżki, które były w tamtym roku, nie dotyczyły pływalni letniej – mówi Arkadiusz Marszałek.

Jednak podwyżki nie będą dotyczyły wszystkich.

- Nie są podnoszone ceny dla mieszkańców posiadających aktualne Karty Miejskiej Premium, oraz Karty Seniora. Te bilety nie są podnoszone – mówi Arkadiusz Marszałek.

Mimo zwiększonych kosztów utrzymania obiektów ceny biletów na pływalniach krytych pozostają bez zmian.

- Nie podnosimy żadnych cen, pomimo tego, że wzrosty cen energii elektrycznej, prądu czy też wody i kanalizacji. To są jednak dość poważne pozycje w naszym budżecie, więc tego tytułu nie podnosimy na pływaniach krytych – mówi Arkadiusz Marszałek.

TOSiR tłumaczy podwyżki zwiększonymi kosztami utrzymania obiektów.

- Generalnie to są wzrosty kosztów eksploatacyjnych chemii, basenowej, wody, kanalizacji oraz prądu – mówi Arkadiusz Marszałek.

Ostatnie podwyżki biletów na pływalnię letnią na Górze św. Marcina były w 2019 roku.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe