Wicewojewoda Województwa Małopolskiego i Prezydent Miasta Tarnowa zachęcają tarnowian do szczepień przeciwko COVID-19

  • 28.04.2021, 17:16
  • Natalia Tryba
punkt-szczepien.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miejski Punkt Szczepień Powszechnych w Tarnowie rozpoczął funkcjonowanie punktualnie o 7:00 rano. W południe wizytował go Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz oraz Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela. Spotkanie z mediami było okazją do rozmów o najbliższych planach związanych z funkcjonowaniem miejsca.

Wicewojewoda i prezydent zachęcali tarnowian, by zapisywali się na szczepienia twierdząc, że tylko w ten sposób uda się zakończyć pandemię. 

Włodarze mają nadzieję, że każda osoba, która wyrazi chęć wzięcia udziału w szczepieniu - otrzyma potrzebny preparat.

Jak mówi prezydent Tarnowa - na ten moment 4000 tarnowian zapisało się na szczepienie. Dla każdego zabezpieczono preparat a chętni znają termin, w którym mają się zgłosić do punktu. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dz
dz 28.04.2021, 18:24
Hala sportowa powinna być używana przez młodzież - organizowane powinny być turnieje - powinno sie propagować sport i aktywność fizyczna - a nie robić z tego miejsce zarobku koncernów farmaceutycznych i skorumpowanych włodarzy!!!

Pozostałe