Odnalazła się poszukiwana 72-latka z Tarnowca

  • 28.04.2021, 14:22
  • Natalia Tryba
Odnalazła się poszukiwana 72-latka z Tarnowca
Wczoraj późnym popołudniem do dyżurnego wpłynęła informacja o zaginionej 72-letniej mieszkance Tarnowca. Kobieta wyszła z domu około południa, a jej mąż pomimo poszukiwań na własną rękę, nie zdołał jej odnaleźć.

Niepokojący był także stan zdrowia kobiety cierpiącej na Alzheimera. Zbliżający się wieczór i zapowiedź niskich temperatur sprawiły, że rozpoczął się prawdziwy wyścig z czasem. Komendant komisariatu Centrum podjął decyzję o mobilizacji wszystkich swoich policjantów, po to, aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do zaginionej. Rysopis seniorki został przekazany wszystkim patrolom pełniącym służbę w terenie. Do domu kobiety udali się przewodnicy z psami i rozpoczęło się sprawdzanie miejsc, w których mogłaby zatrzymać się staruszka.

Intensywne działania tarnowskich policjantów zostały zakończone przed godziną 20.00 Na szczęście zaginiona została odnaleziona u swojej siostry w Tarnowie, dokąd udała się ...pieszo. Noc spędziła bezpiecznie, razem z nią, w domu.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe