Koniec z kolejkami w Wydziale Komunikacji w powiecie tarnowskim

  • 22.04.2021, 13:59
  • Daria Kurczab
untitled0987654.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeszcze na kilka tygodni przed pandemią przed wydziałem komunikacji tarnowskiego powiatu ustawiały się gigantyczne kolejki. Niektórzy przychodzili kilka godzin przed otwarciem urzędu, inni kupowali miejsca od tzw. staczy. Problem rozwiązało uruchomienie internetowej platformy, na której można umówić się na wizytę. Od tego czasu osoba chcąca zarejestrować pojazd pojawia się w urzędzie określonego dnia o wyznaczonej porze.

Czterech nowych pracowników oraz jedenaście, a nie siedem stanowisk do obsługi klienta. Wydział komunikacji starostwa powiatowego w Tarnowie będzie mógł obsłużyć dziennie nawet 150 osób. Urzędnicy liczą, że dzięki temu skróca się kolejki osób, które chcą zarejestrować swój pojazd.

Obecne rozwiązania wprowadzane są z myślą o nowej siedzibie wydziału komunikacji przy ul. Ostrogskich, gdzie klienci będą mogli zarejestrować swój pojazd bez konieczności wcześniejszego umawiania się i stania w długich kolejkach.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe