Chcą pomóc seniorom w obsługiwaniu komputera. Tarnowscy licealiści uruchomili nakładkę e-pomocy

  • 20.04.2021, 16:55
  • Natalia Tryba
epomoc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tarnowscy licealiści - a dokładniej czwórka przyjaciół z IV Liceum Ogólnokształcącego wykorzystuje Olimpiadę "Zwolnieni z teorii" do stworzenia projektu społecznego. Uczniowie chcą pomóc seniorom bezpiecznie korzystać z komputera. Najpopularniejsze problemy związane z obsługą sprzętu mają zniknąć dzięki nakładce e-pomocy.

Przyjaciele z "czwartego" twierdzą, że ich projekt nie jest sztuczną potrzebą na rzecz olimpiady. Chcą pomagać seniorom - zaczynając od swoich babć i dziadków. Dla zaangażowanych uczniów liczy się także zdobywanie doświadczenia i możliwość poznania osób o podobnych zainteresowaniach. 


Choć strona jest dedykowana głównie seniorom - mogą z niej korzystać ci, którzy mają problemy z komputerem i Internetem. Projekt będzie rozwijany przez uczniów. W przyszłości chcą dodać więcej informacji i odpowiedzi na napotykane przez użytkowników trudności. 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe