Radni klubu "Nasze Miasto Tarnów" dołączyli do partii Polska 2050 Szymona Hołowni

  • 19.04.2021, 12:44
  • Natalia Tryba
radni-klubu-nasze-miasto-tarnow-dolaczyli-do-partii-polska-2050-szymona-holowni.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trzech z pięciu tarnowskich radnych klubu "Nasze Miasto Tarnów" dołącza do partii Szymona Hołowni. O swojej decyzji poinformowali podczas konferencji prasowej. Jak podkreślają - nie jest to nagła zmiana ich poglądów - ruch społeczno-polityczny promuje te same wartości.

Radna Grażyna Barwacz liczy, że w przyszłości partia Szymona Hołowni stanie się siłą.

O tym czy założenia tarnowskich radnych i plany partii Szymona Hołowni przyniosą wymierne korzyści zadecyduje przyszłość a mieszkańcy będą się temu przyglądać.   

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dz
dz 20.04.2021, 13:58
Toż to grupa przestępcza - zamaskowana! - Aresztować!!!

Pozostałe